Potřebujete postavit novou střechu nebo jen Vaší stávající střechu opravit či provést kvalitní zateplení a izolaci střechy?

Pak jste na správném místě. Naše firma Aifel 3 se specializuje na strojně falcované střechy včetně záručního i po záručním servisu již od roku 1997. U naší firmy si můžete s důvěrou objednat jak drobné opravy střechy, tak i celkovou rekonstrukci včetně zateplení střechy až po novou střechu na klíč. Máme dlouholeté zkušenosti a vyškolené pracovníky, nejmodernější techniku a potřebné certifikáty. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat a domluvit si změření Vaší střechy a my Vám rádi vypracujeme rozpočet a připravíme kalkulaci ceny.  

šikmé střechy, ploché střechy, sedlové střechy, pultové střechy, kompletní rekonstrukce, menší i větší opravy střech, nová střecha na klíč, okapové systémy a klempířské prvky.

 

Technologie a materiály

strojní falcované střechy:  Satjam, Rukki, FeZn, Cu, TiZn, Al

pálená krytina střechy: Tondach

šablony: Capaco, Cembrit, Eternit

šindel: IKO

vlnité desky: trapézy Satjam

 
Plochá střecha

Rovná, plochá střecha je speciálním typem střešní konstrukce, která se v českém stavebnictví objevuje stále častěji, přestože v minulosti byla známa svou poruchovostí. Při použití kvalitních materiálů a při zachování technologické kázně a správném pořadí jednotlivých vrstev a kotvení se stává plochá střecha naprosto bezporuchová a navíc může výrazně ušetřit náklady na vytápění.

 
 šikmá střecha

V českém stavebnictví je šikmá střecha klasickým typem střešní konstrukce. Provedení šikmé střechy je vysoce variabilní, a to jak z pohledu výběru materiálů, tak i tvaru střech. Aby Vaše šikmá střecha splňovala základní ochranné funkce, je nutné dodržet všechny technologické postupy a dané pořadí jednotlivých vrstev, které výrazně přispívá k zlepšení tepelně-izolačních vlastností.

 
Pultová střecha

Pultovou střechu si nepleťte s plochou střechou. Plochá střecha je rovná, zatímco pultová střecha je mírně šikmá, což umožňuje, aby z ní stékala dešťová voda. Pultové střechy nejsou zatím příliš časté, objevují se spíše na verandách a v poslední době také na pasivních nebo nízkoenergetických domech.

 
Izolace střech

Provádíme odborné tepelné izolace střech. Tepelná izolace ploché střechy a tepelná izolace šikmé střechy se provádí v domluvených termínech a se zárukou.
Konstrukce střech je trvale vystavena účinkům větru, zimy a jiným povětrnostním podmínkám. Zateplení střechy je nedílnou součástí kvalitního zateplení celého domu. Profesionálně zateplená střecha v zimě udržuje a kumuluje teplo uvnitř domu a naopak v létě udržuje příjemné klima. Kvalitně provedené zateplení střechy může ušetřit až 50 % tepelné energie. Investice do zateplení střechy se Vám tak rychle vrátí.

 
Oplechování střechy

představuje optimální a trvanlivou ochranu střechy před průnikem vlhkosti a vody. Chrání střechu před promáčením, bobtnáním, odpadáváním omítky (vliv mrazu). Oplechování může být zhotoveno z plechů FeZn, TiZn, Cu, Al a to v mnoha barvách a tloušťce jádra.

 
Stavba střechy

Vhodná volba střechy záleží nejen na tom, jaká střecha se Vám líbí, ale především na prostředí kde stavíte. Výběr je střechy je omezen nadmořskou výškou. Stavba střechy a její cena se odvíjí od typu střechy, zvolených materiálů, velikosti střechy a dalších faktorů.

Oprava, rekonstrukce střechy

Střecha je nejdůležitější částí celého domu. V létě u nás bývá +35 stupňů a v zimě naopak -28 stupňů, silné bouřky, kroupy, vítr. Počasí je nevyzpytatelné a postupně vaši střechu nahlodává a opotřebovává. Je nezbytné i malé poškození střechy včas opravit. Zanedbání střechy může vyvolat problém větších rozměrů, který může mít nepříjemný dopad na vaši peněženku. Opravy ploché střechy i rekonstrukce a opravy šikmé střechy provádíme po odsouhlasení naší cenové nabídky. Opravy šikmých i plochých střech a jejich izolace pak provádíme profesionálně a se zárukou. Uděláme na vaší střeše nejen velké opravy a kompletní rekonstrukce střech, ale i ty drobné opravy střech.


Klempířské práce

Kromě dodávky materiálu Vám rádi nabídneme také profesionální klempířské práce. Naše možnosti v této oblasti se netýkají jen střech, ale jsou prakticky neomezené a víceméně by se dalo říci, že „co si vymyslíte, to Vám oplechujeme“. Naše služby jsou nejčastěji využívány na střechách, například při montážích okapového systému, dále pro vyplechování úžlabí, oplechování komína a atik.  Vždy se snažíme, aby práce, která za námi zůstává, byla realizována opravdu precizně, navíc za skvělé ceny. Využíváme odborné znalosti i bohaté zkušenosti z praxe. Dodržujeme přesně všechny technologické normy a respektujeme osvědčené postupy starých klempířských mistrů a minimalizujeme použití silikonu.

 

Opravy klempířských prvků

Především u starších střech, kde není nutné okamžitě měnit celý střešní plášť, Vám rádi nabídneme opravu klempířských prvků. Vyměníme celý, případně část poškozeného prvku nebo jej opravíme, což se týká například prorezivělého žlabu z pozinku, starého úžlabí, nefunkčních svodů apod.

 

Prodej a výroba klempířských prvků a doplňků

komínové stříšky, střešní výlezová okna a světlíky, úžlabí, hřebenáč pro hromosvod, závětrné lišty, okapnice, lemování přední, lemování boční a atiky, zakončovací lišty, parapety, střešní prostupy.

 

Zednické práce ve výškách

Další specializací naší firmy jsou zednické práce a to pouze ve výškách. Tzn., aby nám zedníci nezašpinili střechu, tak zbouráme starý a postavíme nový komín. Dále provádíme zednické práce horolezeckou technikou.

 

Tesařské práce

Provádíme veškeré tesařské práce, opravy střech a úpravy krovů v půdní vestavbě. Zajišťujeme dodávku a montáž nových krovů, opravy a rekonstrukce vadných částí jako např. sloupy, kleštiny, pozednice, pásky apod. Veškerý materiál ošetřujeme impregnačními přípravky.

 

Výškové práce

  

Likvidace střešních odpadů, starého oplechování apod., kompletní doprava nových materiálů

 
Náš zákazník ví dopředu cenu, na které jsme se dopředu dohodli, a nikdy neplatí nic navíc.

Důkladně prozkoumáme střešní plášť a konstrukci z čehož zhodnotíme stávající stav a navrhneme co nejlepší řešení a zaneseme do protokolu nabídky prací a potřebného materiálu. Dále v případě potřeby stavba a pronájem lešení, doprava materiálu a dělníků do místa stavby je již zahrnuta v kalkulaci nabídky. Samozřejmostí každé rekonstrukce jsou skryté závady, ale ty již provádíme za zcela bezkonkurenční ceny, která je výhodná pro obě smluvní strany.

Naše firma poskytuje záruku na provedené práce při námi navržené skladbě střešního pláště a materiálu dle výrobce až na 10let, za daných smluvních podmínek. Samozřejmostí je záruční servis zdarma a pozáruční servis za roční paušální poplatek. 

Pro orientační rozpočet a kalkulaci ceny nás kontaktujte.  Aifel3

  

Ukázky z našich staveb střech, rekonstrukcí a oprav naleznete v jednotlivích kategoriích.